Behöver du hjälp? Kontakta oss

Behöver du hjälp eller har en fråga? Hör gärna av dig till oss! Här hittar du kontaktuppgifter till enskilda medarbetare och lokala kontor.
Vill du göra en serviceanmälan? Den gör du enklast och snabbast här nedan.

Hitta rätt person på rätt plats

På Lundbergs Fastigheter finns ett helt gäng med serviceinriktade medarbetare som är redo att hjälpa dig. Filtrera på stad, kategori och roll, så hittar du snabbt rätt person.

Personinformation Alexandru Sas

Alexandru Sas

Fastighetsskötare - Bostad, Södertälje

011 -21 65 70
Personinformation Anders Mauritzon

Anders Mauritzon

Fastighetsskötare - Bostad, Eskilstuna

016 - 16 60 00
Personinformation Anders Markemo

Anders Markemo

Marknadsområdeschef, Stockholm

0709-21 66 54Anders.Markemo@lundbergs.se
Personinformation Anders Svedberg

Anders Svedberg

Fastighetsskötare/Snickare, Stockholm

08 - 463 06 00
Personinformation Andreas Oscarsson

Andreas Oscarsson

Driftingenjör Jönköping/Linköping, Jönköping

011-21 66 71Andreas.Oscarsson@lundbergs.se
Personinformation Andreas Johansson

Andreas Johansson

Fastighetsskötare - Bostad, Södertälje

011 -21 65 70
Personinformation Angelica Strandberg

Angelica Strandberg

Centrumledare Handel, lkpg Fashion District, Linköping

0709-21 65 79Angelica.Strandberg@lundbergs.se
Personinformation Ann Spångberg

Ann Spångberg

Ekonomiassistent, Norrköping

011-21 66 39Ann.Spangberg@lundbergs.se
Personinformation Anna Nordholm

Anna Nordholm

Marknadsområdeschef, Karlstad

0709-21 66 62Anna.Nordholm@lundbergs.se
Personinformation Anna Fredriksson

Anna Fredriksson

Projektledare/Miljöingenjör, Norrköping

0709-21 66 03Anna.Fredriksson@lundbergs.se
Personinformation Anna Lestander

Anna Lestander

Controller, Norrköping

011-21 65 85Anna.Lestander@lundbergs.se
Personinformation Anna Asplund

Anna Asplund

Fastighetsförvaltare – Bostad, Norrköping

0709-21 65 66anna.asplund@lundbergs.se

Vill du komma i kontakt med oss?

Lämna dina kontaktuppgifter så kopplar vi ihop dig med rätt person hos oss.

* Läs vår integritetspolicy här

Vill du göra en servicenanmälan? Den gör du enklast och snabbast här:

Serviceanmälan