Bodastigen 18
Södertälje
Välplanerad 3:a med två sovrum uthyres. Fastigheten är i 2 plan där hiss inte finns. Lägenheten har ett original kök i gott skick och vardagsrummet har parkettgolv som kommer att bytas ut efter inflyttning. En av sovrummen har tillgång till en balkong, vilket ger ett extra utrymme för avkoppling. Badrummet har dusch och plats för tvättmaskin. Gemensam tvättstuga finns i fastigheten. Löpande visningar kommer att ske.
Är du intresserad av denna lägenhet?
Om fastigheten
Fastigheten Petunian ligger på familjevänliga Bodastigen, mysigt inbäddad bland grönska och lekplatser. Förskolor, skolor, livsmedelsbutiker och andra bekvämligheter finns inom området eller bara en kortare promenad bort.
Bilplats
Parkeringsplatser och garageplatser finns och hyrs ut via separat kö.
Kommuni kationer
Kommunikationerna till Södertälje Centrum och pendeltågen till Stockholm är mycket bra. Det är heller inte långt till fjärrtågsstationen Södertälje Syd, som har snabbtågsförbindelse med hela Mälardalen